از مشاوران رازنامه بپرسيد

فهرست مشاورين
نظر شما چيست
[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 0 | نظرات: 0

فهرست اطلاعات

  • مقالات
چطور روي 20 درصد امور حياتي خود تمركز كنيد
اگر به شما بگويم كه اين امكان را داريد تا از طريق متمركز نمودن وقت و انرژي‌تان بر انجام برخي از كارهايي كه هم‌اكنون نيز در حال انجامشان هستيد، زندگي خود را به طرز شگفت‌انگيزي متحول كنيد،


بازاريابي حسي يا بازاريابي ميداني
در همه جاي جهان به خصوص در انگلستان مباحثي جدي راجع به اينكه آيا اصولا تفاوتي بين بازاريابي حسي و بازاريابي ميداني وجود دارد يا نه، در جريان است.


اصول پاسخگويي
پاسخگوئي در اساسي ترين مفهوم خود،‌به جوابگوئي در برابر يك شخص، به خاطر عملكرد مورد انتظار تعبير مي شود. در اين مقاله ما سعي كرديم به بحث پاسخگوئي و تفاوت آن با مسئوليت اشاره كنيم و


خلاصه ۴۵ كتاب مديريت در ۴۵ جمله
خلاصه ۴۵ كتاب مديريت در ۴۵ جمله


حسابرسان مواظب باشند
اين مقاله براي استفاده افرادي است كه در سطح حسابرس در واحدهايي كه كار حسابرسي به صورت مستقل انجام مي دهند،مشغول به كارند.


تعاريف كليدي: آگهي، تبليغات، بازاريابي، روابط عمومي، آوازه‌جويي و فروش
به راحتي اين واژه‌ها مي‌توانند گيج‌كننده باشند: آگهي، بازاريابي، تبليغات، روابط عمومي، آوازه‌جويي و فروش. اغلب اين واژه‌ها به جاي يكديگر به كار مي‌روند، ولي آنها واژگاني متفاوت هستند با كاربردي مشابه، در زير تعاريف هر يك از اين واژگان ارائه مي‌شود و براي درك بهتر آنها براي خواننده در انتها مثالي آمده است.


خدمات مالي دقيقا يعني چه:
خدمات مالي اصطلاحي است براي خدماتي كه توسط بازار مالي تامين مي شود.كار اين بازار داودو ستد سرمايه واوراق بهادار مي باشد.اين اصطلاح همچنين براي سازمانهايي كه كارشان مديريت پول وسرمايه است نيز به كارمي رود .سازمانهايي نظير بانكها,بيمه ها,بانكهاي سرمايه گذاري وشركتهاي ارائه دهنده كارت هاي اعتباري وكارگزاران مالي و.اين بازار بزرگترين بازار در دنياست كه بيشترين سود آوري وبازده را دارد.


|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني