تصوير هر گروه


فهرست تازه هاي گروه
|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|تازه هاي مشاوره

فهرست اطلاعات

  • مقالات
آيا رمزعبور شما «123456» است؟
چندي پيش شركت «زاپوس» طي اطلاعيه‌اي از حمله هكرها به‌اين شركت خبر داد و اعلام كرد اطلاعات مربوط به مشتريانش از جمله اسامي‌آنها، آدرس‌ايميل‌ها و اطلاعات صورتحساب‌ها در معرض خطر قرار گرفته است.


اداره شركت بر اساس خرد جمعي
آموزش كاركنان رسم روز است. شركت‌هاي بزرگ و كوچك، حتي خرده‌فروشي‌ها، همگي به آموزش كاركنان متكي‌اند. آنها دوره‌هاي آموزشي و برنامه‌هاي خاصي در شركت برگزار مي‌كنند و كاركنانشان را به جلسات و كلاس‌هايي كه موسسه‌هاي مستقل برگزار مي‌كنند، مي‌فرستند. تمام شركت‌هاي بزرگ موسسه‌هاي مجزايي براي آموزش كاركنان دارند كه بدون استثنا به آخرين وسايل آموزشي مجهزند.


رقابت به‌وسيله‌ داده‌ها
توانايي ايجاد و تحليل مقادير زياد داده‌ها امروزه نيازمند آن است كه مديران درباره‌ نقش اطلاعات در كسب‌وكار و حتي درباره‌ طبيعت مزيت رقابتي تجديد نظر كنند. اظهارات سه متخصص زير در اين باره جالب توجه است. سه متخصص طرح‌هاي خود را پيشنهاد مي‌كنند. يك استاد دانشگاه MIT، يك كارآفرين و يك مربي بسكتبال، قدرت داده‌ها و نقش آن در رقابت‌پذيري را شرح مي‌دهند.


مدرسه كسب‌و‌كار ريچارد ‌ايوي
مدرسه كسب‌و‌كار ريچارد ‌ايوي


ضرورت ايجاد موسسات رتبه‌بندي در ايران
تعاريف و مفاهيم رتبه‌بندي را مي‌توان از چهار جنبه مورد بررسي قرار داد. نخست اينكه رتبه‌بندي اعتباري عبارت است از ارزيابي احتمال پرداخت به موقع تعهدات مالي يك ناشر.


مدرسه كسب‌وكار اينسيد
مدرسه كسب‌وكار اينسيد


مدرسه كسب‌وكاردانشكده بازرگاني لندن
مدرسه كسب‌وكاردانشكده بازرگاني لندن


چگونه رياضيات مي‌تواند افراد باهوش را نيز به اشتباه بياندازد
بعضي از استدلال‌ها چنان پوچ و بي‌اساس هستند كه اگر با رياضيات مزين نشوند، قابل پذيرش نخواهند بود.


آشنايي با انواع گردهمايي‌ها
آشنايي با انواع گردهمايي‌ها


مدرسه كسب و كار جانسون
مدرسه كسب و كار جانسون


از «دريك» هخامنشي تا «ريال» وارداتي
حذف سه يا چهار صفر از پول ملي كه وارد مرحله اجرايي مي‌شود، بار ديگر پيشينه پول ايران را در ميان كارشناسان و مردم بر سر زبان‌ها انداخته است.


چگونه يك صورت جلسه بد ننويسيم؟
شك براي شما هم پيش آمده است كه مسئول تدوين صورت جلسه كامل و دقيقي براي يك جلسه شده باشيد. معمولا هنگام تدوين اولين صورت جلسه امكان توجه به تمام زواياي تنظيم يك صورت جلسه مناسب سخت است،


اصطلاحات و تعاريف بازار سرمايه و بورس
اصطلاحات و تعاريف بازار سرمايه و بورس


تبليغات بازرگاني در عصر اطلاعات
تحولات اخير فناوري ارتباطات و اطلاعات و شكل گيري زمينه هاي جديد فعاليت در كنار آموزش هاي نوين براي پيشبرد فعاليت هاي اجتماعي توجه صاحب نظران را در عرصه هاي مختلف به خود جلب كرده است .


ده فرمان براي حرفه اي شدن
"حرفه‌اي‌بودن"، ويژگي بسيار اساسي و كليدي است كه غالباً ما نسبت به مفهوم آن ناآشنا و ناآگاهيم. حرفه‌اي‌بودن مفهومي كلي است كه در تمامي حوزه‌هاي زندگي انسان، ساري و جاري است.


اسرار هفتگانه راهبري كسب و كار درعصر جديد
آيا تا به حال توجه كرده ايد كه در هر فرهنگي تمايل براين است كه اطراف خودمان را براي پيدا كردن راهبر جستجو كنيم ؟ اين يك ضعف است . آيا زمان آن فرا نرسيده است كه درون خودمان را جستجو كنيم تا ببينيم چگونه در قرن بيست ويكم مي توانيم خود راهبري باشيم كه مي­خواهيم و به آن نياز داريم ؟ من فكرمي كنم قطعاً رسيده است .


سيستم ۵S
سيستم ۵S، براي اولين بار در كشور ژاپن شكل گرفت. ولي ايده اوليه اين سيستم، ژاپني نمي باشد. ژاپني ها بعد از جنگ جهاني دوم، براي جبران خسارتهاي ناشي از جنگ و آغاز زندگي جديد در مطالعات و بازديدهاي خود در برخي از صنايع آمريكا با پديده


خلاصه ۴۵ كتاب مديريت در ۴۵ جمله
خلاصه ۴۵ كتاب مديريت در ۴۵ جمله


۱۰ عامل موفقيت مديريت دانش در سازمانها
امروزه ديگر همه گروههاي كاري و علمي اذعان دارند، براي اينكه سازمانها بتوانند در دنياي تجارت و رقابت، حضور مستمر و پايدار داشته باشند، بايد حول محور علم و دانش فعاليت كنند.


سيستم نمره دهي گزارشات حسابرسي -غيرشفاف وناكارامد
يك فرض اساسي در استانداردگذاري حسابداري وحسابرسي وجود دارد وان اينست كه استفاده كنندگان از گزارشات حسابرسي وصورتهاي مالي حداقل درك ودانش لازم براي فهم معاني اصطلاحات به كار رفته در اين حوزه دانش دارند.اما اينكه اين فرض در دنياي واقعي چقدر مصداق دارد خود جاي پرسش ها وترديدهاي بسياري است كه نيازمند يك تلاش تحقيقي است


50 رديف در 3 صفحه
   << بعدي  3  2  1
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني