از مشاوران رازنامه بپرسيد

فهرست مشاورين
نظر شما چيست




[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 0 | نظرات: 0

فهرست اطلاعات

  • مقالات
ارزش كار براي شركت و مشتري
شايد اين اقتصاد كلان جهان نسبت به ارزش كار شما آگاه نباشد. احتمالا دشوار بتوانيد به اندازه كاري كه انجام مي‌دهيد، از حقوق و مزاياي كافي نيز برخوردار باشيد. شرايط مالي اغلب كارمندان با شرايط كاري‌شان همخواني ندارد. چگونه مي‌توان معادل با كاري كه مي‌كنيد از كارتان لذت نيز ببريد؟


ترديد در سياست افزايش توليدات كارخانه‌اي
اين طور به نظر مي‌رسد كه همه دارند درباره بحران در بخش توليدات كارخانه‌اي صحبت مي‌كنند. كارگران، رهبران كسب و كار‌ها و سياستمداران، از افول اين بخش سنتي و اساسي اقتصاد آمريكا اظهار تاسف مي‌كنند.


مهارت‌هايي براي دريافت ارتقا دركار
برنامه شما براي پيشرفت چيست؟ در اين مطلب توصيه‌هايي در اين راستا ارائه مي‌شود.


مشكلات دوركاري و راه حل آن
در چند سال اخير، دوركاري يا به عبارت ديگر كار كردن در خانه بسيار رايج شده است. اين روش مزاياي بسياري نسبت به كار كردن در اداره دارد: عدم نياز به رفت و آمد، گذراندن اوقات بيشتر با خانواده و انجام كار بيشتر به دليل عدم وجود عوامل مزاحم.


آينده بهتر از آني است كه فكر مي‌كنيد
فراواني: آينده بهتر از آني است كه فكر مي‌كنيد


سالم بمانيم، پولدار شويم
ريشه همه مشكلات اقتصادي صرفا اقتصادي نيست.بحران‌هاي درهم‌تنيده در مورد بيكاري، سلامتي (كه اغلب ريشه در كمبود تحرك و مصرف غذاي زياد دارد) و آموزش را در نظر آوريد.


توجه به جذابيت كسب و كار اينترنتي
نزديك به سه سال با كسب و كار اينترنتي سر و كار داشتم. طي اين سه سال كوتاه به مسائل بسياري پي بردم. اما يك نكته به نظرم مهم و اساسي رسيد: وقتي به يك سايت اينترنتي سر مي‌زنيد ظاهر سايت بسيار مهم است. اما ظاهر سايت مي‌تواند فريبنده باشد و صرفا مخاطب را به خود جذب كند.


پيش از استخدام اولين كارمند
يك شركت خدمات حرفه‌اي داراي تيمي است كه به صورت پاره‌وقت در حال انجام كارهاي پيش از شروع پروژه هستند.


«تغيير كردن را به جهان بياموزيم»
تقريبا 200 ميليون كودك در كشورهاي در حال توسعه كار مي‌كنند. 25 ميليون انسان ديگر نيز در كارخانه‌ها، مزارع، معادن و خانه‌ها به بردگي كشيده مي‌شوند.


كسب اجازه از رييس براي دوركاري
متخصصان علم مديريت از مدت‌ها قبل‌، كاهش ساعات كاري را از 9 به 5 ساعت پيش‌بيني مي‌كردند. به اعتقاد آنها، بايد از اينترنت و تكنولوژي موبايل ممنون باشيم كه اكنون مي‌توانيم هر زمان و هر جايي كه مي‌خواهيم كار كنيم.


بنگاه اجتماعي: به يك شبكه نياز دارد
محبوبيت بنگاه اجتماعي، كسب و كار با ماموريتي اجتماعي، در حال نوسان است. دوره‌هاي ام.بي.اي درباره موضوع مزبور با تقاضاهاي بيش از اندازه مواجه مي‌شوند و تعداد بنگاه‌هاي اجتماعي در سرتاسر جهان در حال افزايش است.


پيوستن به سازمان تجارت جهاني تنها راه جلوگيري از مهاجرت كارآفرينان است
دكتر مصطفي بشكار در يك نگاه مصطفي بشكار، اقتصاددان جوان ايراني مقيم آمريكا و استاد دانشگاه نيوهمپشاير است. وي در سال 1387 از دانشگاه وندربيلت(Vanderbilt) در ايالت تنسي آمريكا در رشته اقتصاد مدرك دكتراي اقتصاد خود را دريافت كرد و قبل از آن هم دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد مهندسي صنايع را به ترتيب در پلي‌تكنيك و شريف به پايان رسانده بود.


كار تيمي‌در كشورهاي مختلف
كار تيمي‌در كشورهاي مختلف


فرارمغزها يا تبادل مغزها
هزينه بازگشت كارآفرينان مهاجراز ايالات متحده آمريكا به وطن شان چقدر است؟


مشاوره شغل يابي نوين!
اين روز ها پيدا كردن شغل كار سختي است و بازار اشتغال به شدت اشباع شده و با توجه به اين كه مبارزه با بيكاري خدمتي به مسئولين دلسوزمان است كه شبانه روز در فكر حل مشكل رو به وخامت بيكاري در ايران هستند


نمي‌توان كارگران و سرمايه‌گذاران را فريب داد
در هشتاد سال گذشته، استدلال قيمت‌هاي چسبنده نقش مهمي در مباحثات پولي ايفا كرده است.


دولت بزرگ‌تر يعني شغل كمتر
نظارت‌هاي دولتي مانند وضع ماليات بر اشتغالزايي عمل مي‌كنند


توصيه هاي براي خانمهاي شاغل
استرس و اضطراب در محيط كار به يك خطر شغلي براي سلامتي افراد در سراسرجهان تبديل شده است . پژوهش‌ها نشان داده است كه كارمندان در مدت كوتاهي مي‌توانند در مقابل فرسايش ناشي از استرس‌هاي كاري تاب بياورند . فرهنگ سرعت ،اسايش و لذات آني هم ما را به سوي واكنش‌هاي استرس زا مي‌ كشاند .


مهار تورم شرط لازم براي كاهش بيكاري
اواخر سال گذشته، مركز پژوهش‌هاي مجلس، نتايج يك نظرسنجي از شهروندان در 30 استان كشور را منتشر كرد كه رويكرد مردم را درباره مسائل مختلف كشور با محوريت حوزه اقتصاد از جمله قانون هدفمندي يارانه‌ها نشان مي‌داد.


لزوم كنترل صادرات اشتغال!
«صادرات موقعيت‌هاي شغلي به كشورهاي خارجي»، بهترين عبارتي ا‌ست كه مي‌تواند مهاجرت گسترده كارآفرينان، سرمايه‌گذاران و متخصصين مختلف ايراني به كشورهاي مختلف خارجي را توصيف نمايد؛


51 رديف در 3 صفحه
   << بعدي  3  2  1
|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

|برگزيده رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني