از مشاوران رازنامه بپرسيد

فهرست مشاورين
نظر شما چيست
[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 0 | نظرات: 0

فهرست اطلاعات

  • مقالات
بررسي تجربه اصلاحات در چين و روسيه
در يكي از شب‌هاي تاريك نوامبر 1978، هيجده دهقان چيني روستاي ژيائوجانگ در استان آنهويي مخفيانه اقدام به تقسيم زمين‌هايي كردند كه مي‌بايست توسط هر يك از خانواده‌ها به صورت اشتراكي كشت مي‌شدند.


بازاريابي اينترنتي براي كسب‌وكارهاي كوچك
بررسي مخاطبان بازاريابي اينترنتي


انواع روابط بين سازمان‌ها در يك شبكه تامين
مقدمه همه سازمان‌ها خود مشترياني براي سازمان‌هاي ديگر و تامين كنندگاني براي برخي ديگر از سازمان‌ها هستند. از اين رو، هيچ عملياتي را نمي‌توان به تنهايي در نظر گرفت.


مروري بر چالش نرخ ارز
نرخ ارز در آغاز فصل پاياني سال 1390 به بي‌سابقه‌ترين حد خود در سال‌هاي گذشته رسيده است. در اين روزها آنچه حتي بيش از موضوع افزايش نرخ ارز مورد توجه اقتصاددانان ايراني است چند نرخي بودن نرخ ارز است.


مشكلات كوتاه‌مدت، ميان مدت و بلندمدت اقتصاد آمريكا
مشكلات كوتاه‌مدت، ميان مدت و بلندمدت اقتصاد آمريكا


چگونه مي‌توان با كار كمتر، نتيجه بهتري گرفت؟
دو نفر با مهارت يكسان در يك شركت كار مي‌كنند. در مقايسه اين دو نفر با هم مي‌توانيم بگوييم هر دو آنها هر روز صبح ساعت 9 وارد شركت مي‌شوند و ساعت 7 بعدازظهر شركت را ترك مي‌كنند.


سخني با وزير محترم امور اقتصادي و دارايي
جناب آقاي دكتر حسيني، مي‌دانم كه عهده‌داري سمت وزارت امور اقتصادي و دارايي پس از شوك ناشي از فساد بانكي اخير كاري بس دشوار است و انتظارات فراواني از جنابعالي براي اصلاح قوانين و مقررات، ساختار سنتي حاكم بر سيستم بانكي كشور و نيز تقويت نظارت بر بانك‌ها وجود دارد. طبعا در اين شرايط، بررسي كارشناسانه موضوع، شناخت نقاط ضعف و اتخاذ تصميم مناسب به دور از فشارهاي موجود، كاملا ضروري است.


مصائب فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در ايران
چرا فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در ايران چندان موفق نيستند؟ بيش از 5 دهه از تولد فروشگاه‌هاي زنجيره ‌اي در كشور مي‌گذرد، اما تاكنون بسياري از آنها همچون «كوروش» به خاطر ضررده بودن و استقبال كم مردم به تعطيلي كشيده شده‌اند و به گفته صاحبان اين فروشگاه‌ها چند فروشگاهي كه باقي مانده‌اند نيز با سود نه چندان قابل توجهي به فعاليت ادامه مي‌دهند.


وضع الزامات مغاير با قانون در مرجع ثبت شركت‌ها
اخيرا سازمان ثبت اسناد و املاك كشور به موجب بخشنامه‌اي (به تاريخ 13/09/1390) بر تشريفات ثبت صورتجلسات مجامع عمومي شركت‌هاي تجاري در مرجع ثبت شركت‌ها افزوده است و تسليم مدارك و اقرارنامه‌هاي جديدي را علاوه بر موارد مصرح در لايحه قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت ايران مصوب اسفند ماه 1347و قانون ثبت شركت‌ها اجباري دانسته است.


پنج سال بعد كجا خواهيد بود؟
اكثر ما با اين پرسش هميشگي و گاهي رنجش آور روبه‌رو شده‌ايم كه «خودتان را پنج سال بعد كجا مي‌بينيد». البته اين سوال اغلب در مصاحبه‌هاي كاري پرسيده مي‌شود، اما شايد با اين پرسش در محاوره‌هاي روزانه يا در مهماني‌ها هم برخورد كرده باشيد.


كمك كنيد تيم شما از تعارض دست بردارد و كار كند
تعارض‌هايي كه اغلب در تيم‌ها به‌وجود مي‌آيد، مي‌تواند شرايطي را براي شما به‌وجود آورد، كه دلتان بخواهد همه چيز را رها كنيد، به دفتر كارتان پناه ببريد و با لذت بدون كار تيمي‌به زندگي خود ادامه بدهيد،


|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني